Çapakçur Gazetesi & Arda Ofset

Haber Detayı
24 Mart 2014 - Pazartesi 11:27
 
MUHTAR BOZKURT ŞOV YAPTI!
Kültür Mahallesi Muhtarı Ali Bozkurt, mahalle muhtarlığı önünden başlayarak uzun bir araç konvoyu eşliğinde şehir turu attı.
 
 
Siyaset Haberi


 Kültür Mahallesi Muhtarı Ali Bozkurt, beşinci kez muhtar olabilmek için bu yıl yeniden aday olurken, mahalle halkının yoğun desteğini görüyor.

Kendisine destek için mahalle muhtarlığı önünde toplanan mahallelilere seslenen Bozkurt, destekçilerine teşekkür ederken, mahallesine hizmet etmeye devem edeceğini söyledi.

Kültür Mahallesi’nde 1994 yılından beridir muhtarlık yaptığını belirten Ali Bozkurt, bugüne kadar mahallede yaptığı çalışmaları anlattı.

Bozkurt: “Ben muhtarlık görevine başladığımda bu mahallede sağlık ocağı yoktu. Okulu 2003 depreminde yıkıldı. Yerine yeni bir okul yaptılar, ancak 8 derslikliydi. Mahalle sakinleriyle beraber yöneticileri sıkıştırarak okulun genişletilmesi sözünü aldım ve bunu yaptırdım. Özellikle bunu belirtmek istiyorum. Benim mahallemde her zaman pislik akıyordu. Herkes buna şahittir. Ben 4 dönemdir muhtarım. Bugüne kadar sorun çözülmeyince, yürüyüş yapacağımızı söyledim. Yetkililer arayıp ‘bu yürüyüşü iptal et, cami bahçesinde görüşelim’ dediler. Kabul ettim, geldiler. FEDAŞ müdürüne, sağlık müdürüne, milli eğitim müdürüne bütün dertlerimi anlattım. Milli eğitim müdürüne ‘burada anaokulu olmadığını’ söyledim. Allah’a şükür o okulu yaptırdım. Altyapımızı yaptırdık. Allah’a çok şükür bunların üstesinden geldim. Daha da hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Muhtar Bozkurt’un konuşmasının ardından, araçlarla şehir turu atıldı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Kültür, Mahallesi, Muhtarı, Ali, Bozkurt, mahalle, muhtarlığı, önünden, başlayar

YASAL UYARI

 

Sitemizde yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları tarafımıza veya bağlı olduğumuz haber kuruluşlarına aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı KAYNAK GÖSTERİLSE DAHİ kullanılamaz.

 

Bilindiği üzere 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'nın 36. maddesine ve 5680 sayılı Basın Yasası'nın 15. maddesine aykırıdır ve açıkça suçtur.Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Çapakçur Gazetesi
Çapakçur Gazetesi Android Uygulaması Google Play

Çapakçur Gazetesi

Yazarlar
Abonelik İşlemleri

Reklam

Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Çapakçur Gazetesi

sanalbasin.com üyesidir